Mezgame kojines Ukrainos kariams

1/13/20231 min read

„Do Style“ kartu su bendruomene „Tvarios megztos kojinės“ jungiasi prie iniciatyvos sušildyti Ukrainos karius megztomis kojinėmis. Jei mokate megzti kojines, kviečiame prisijungti ir jus.

PRAKTINĖ INFORMACIJA

  • Dydžiai: pagrinde nuo 38 iki 48.

  • Siūlai: pageidautina šilti ir jei įmanoma kuo plonesni, pvz. vilna pamaišyta su kuo nors. Jei bus ir kitokie – vis tiek mielai priims ir avės.

  • Aktualu ir kojinytės vaikams. Jos dalinamos į ligonines ir kaimuose.

KAIP PERDUOTI KOJINES

  • Perduoti: Pramonės pr. 16, Prekybos miestelis Urmas, vakarinė galerija, 1 salė, 12 vieta, Kaunas.

  • Siųsti paštomatu, nurodant tel.: nr.: +37060576413 ir gavėją „Saugus prieglobstis LT“. Paštomatą rinktis Lpexpress arba Omniva esančius adresu: Pramonės pr. 16, Prekybos miestelis Urmas.

Akciją organizuoja labdaros ir paramos fondas Saugus prieglobstis LT. Parama gabenama kartu su organizacijos Соціальна перспектива pagalba.

„Kare su kojinėmis yra taip - panaudoja, jei peršlampa kojos, ne visi tikrai turi kada skalbt ir džiovint, dažnai būna jog tiesiog aunasi naujas ir viskas. Kiti, kas jau turi dovanotas „buržuikes“, rūbus skalbiasi ir džiovina. Ir tai dažniausiai tik džiovina, nes skalbimas gana komplikuotas ypač apkasuose“, – sako Olivoja Anaškinaitė, „Saugus prieglobstis LT“ steigėja.

„Paramą vežame nuolat į Ukrainą, daliname kariams. Galimybių kam perduoti ir kam reikia turime ženkliai daugiau nei pačių kojinių. Karius remiam tik tuos, kurie išties fronte kariauja. Organizacija „Соціальна перспектива“ - mūsų ryšys su kriuomene, jie tikrina pagalbos prašymus, dėlioja kiek įmanoma saugesnius maršrutus, kad vairuotojai susitiktų su kariais ir grįžtų gyvi. Parama perduodama tik su paramos perdavimo aktais siekiant išvengt vagysčių ir korupcijos“, – sako Olivija Anaškinaitė. Beje, Olivija organizavo ir akciją „Kalėdos batų dėžutėje“.

Padovanokime Ukrainos kariams megztų kojinių.
Na, o jei nemokate megzti, įsigyti galite čia.