Kombinezonai kūdikiamsKombinezonai kūdikiams
Pledukai kūdikiamsPledukai kūdikiams
Kojinės kūdikiuiKojinės kūdikiui

Dovanos kūdikiui

Sukate galvą, ką padovanoki kūdikiui einant jo lankyti? Turime Jums kelias idėjas.

Megztos vilnonės kojinytės – tai, ko reikia į kiekvieno naujagimio kraitelį. Kojinytės turi būti iš kiek šiurkštesnės 100% avies vilnos, kad kutentų mažylio padukus ir taip skatintų kraujotaką. Pirmosios kojinytės – ne tik praktiška dovana, bet ir drabužėlis, kuris dažnai saugomas prisiminimų skrynelėje.

Megzti batukai – dar viena jauki, praktiška ir sentimentali dovana kūdikiui. Tapukai dažniausiai maunami ant šliaužtinukų kai vaikelis dar nevaikšto.

Megztas pledukas – bene universaliausia dovana kūdikiui. Pledukų reikia visada, tad jų nebus per daug. Su vienu užklojame mažylį lovytėje, kitas laukia vežimo lopšyje, dar vienas – automobilyje. Pledukai megzti iš siūlų, kurie puikiai išlaiko formą ir spalvas net ir dažnai skalbiant. Vilna saugo tiek nuo sušalimo, tiek nuo perkaitimo, todėl pledukas naudojamas ištisus metus. Ši dovana tiks ir kai nežinote, koks mažylio ūgis.

Megztas kombinezonas kūdikiui – stilinga, praktiška ir išskirtinė dovana kūdikiui. Tai itin patogus drabužėlis, nes vientisas. Kombinezonas tamprus ir lengvai aprengiamas. Išskirtinis mezginio raštas leidžia kombinezonui kurį laiką augti kartu su mažyliu.

Eidami lankyti kūdikio nepamirškite dovanos mamai ir tėčiui. Nuo šiol jie daug daugiau laiko praleis namuose, tad megztos kojinės – jaukus ir praktiškas pasirinkimas.

Dovanų čekisDovanų čekis